Filozofia SPA to idea dbania o samopoczucie i utrzymywania „zdrowia dzięki wodzie”. Naszych Gości zapraszamy do LAME Centrum Kosmetyki Profesjonalnej, gdzie w komfortowo urządzonych wnętrzach w stylu term greckich oferujemy terapię wodną oraz szeroką gamę zabiegów odnowy biologicznej pielęgnujących ciało, dzięki którym odzyskacie Państwo siły witalne, spokój ducha, ukoicie zmysły, poczujecie się wypoczęci, zrelaksowani oraz pozytywnie nastawieni do życia.

STREFA SPA

Strefa SPA w Resort Plaza to miejsce, w którym doznasz wyjątkowego relaksu. Niewątpliwą atrakcją jest tu basen z podgrzewaną wodą, jacuzzi oraz strefa saun ( sauna sucha, sauna infrared)
Basen cieszy się dużą popularnością wśród naszych gości, jest dostępny w godzinach 8:00 - 20:00 można z niego korzystać bez ograniczeń czasowych. Polecamy Państwu również  relaks w jacuzzi, kąpiel z bombelkami wpływa bardzo korzystnie na organizm, rozluźnia mięśnie, niweluje stres, dając błogie odprężenie.

FILOZOFIA SPA

Filozofia SPA  to idea dbania o samopoczucie i utrzymywania „zdrowia dzięki wodzie”.
Naszych Gości zapraszamy do LAME Centrum Kosmetyki Profesjonalnej,

 

Naszym pragnieniem jest, byście poczuli nową jakość w kosmetyce profesjonalnej.
Zapraszamy do Lamee. Tu rodzi się piękno…

 

Nasi wysoko wykwalifikowani specjaliści oraz wyposażone kompleksowo, w sprzęt najwyższej klasy gabinety są do Państwa dyspozycji przez cały czas pobytu. Informacje o zabiegach i pakietach : zabiegi@polskiehotele.info

MASAŻE

BASEN

GABINET MASAŻU

GABINET WELLNESS

GABINET WELLNESS

SAUNY

PROFESJONALNA KOSMETYKA

BASEN

RESORT PLAZA SPA

Pokoje i apartamenty restauracja SPA nad morzem

TEL +48 94 314 44 55

e-mail: plaza@polskiehotele.info

ul. Słowiańska 3

76-153 Darłówko Wschodnie

TOP